Navigace

Obsah

Radka Fišarová s kapelou

Radka FišarováRadka Fišarová sklidila velké ovace již na naší loňské "Kostce". Letos ji můžete vidět v rámci festivalu znovu na koncertě s podtitulem "Evita Seňora de Argentina". Tentokrát zazní skladby z muzikálu Evita, ovšem v komornějších aranžích, několik slavných jihoamerických melodií, jako např. Bésame Mucho, a samozřejmě šanson a vlastní tvorba.

Datum konání: 9. 7. 2019 začátek od 20:00

Místo konání: Státní zámek Dačice, Havlíčkovo nám. 85

Typ akce: hudba

Organizátor: Město Dačice

Plné vstupné: 150 Kč

Snížené vstupné: 130 Kč

Poznámka: Snížené vstupné je na místě

RADKA FIŠAROVÁ

Narodila jsem se ve znamení střelce a od dětství mě bavilo zpívat. Měla jsem to štěstí, že jsem měla maximální podporu v rodině, a tak jsem do prvního sboru zavítala již v pěti letech. Později jsem zpívala ve folkové skupině své starší sestry, která vždy byla mým velkým vzorem, a později jsem založila vlastní country skupinu. Mimochodem, country mě stále baví.

Moje cesta, provázená hudbou, ovšem vedla na konzervatoř, kde jsem si oblíbila swing, jazz a muzikál. Ten mi zůstal pod kůží a od let své dospělosti se věnuji tomuto žánru na divadelních prknech. Od dětství jsem byla zvyklá koncertovat, bavilo mě to ze všeho nejvíc, a to mi zůstalo dodnes. Opět díky jednomu z muzikálů jsem objevila šanson, který již několik let plní repertoár našich koncertů s mými báječnými muzikanty.

Evita Seňora de Argentina

Společně s Agenturou Andante paní Ivy Klusalové přicházíme s novým programem Evita Seňora de Argentina aneb Na cestě za Evitou. V květnu 2019 by Eva Peronová oslavila sto let. Zároveň jsem dostala další příležitost opět strávit sezónu s Evitou v divadle Studio Dva, za což jsem velmi vděčná.

Tato postava mi vstupuje do života do třetice, a tak jsem se rozhodla, že tentokrát strávím čas s Evitou i na koncertech. Nakonec je to 20 let od první premiéry, a je tedy za čím se ohlížet. V programu zazní několik skladeb z muzikálu, ovšem v komornějších aranžích, několik slavných jihoamerických melodií, jako např. Bésame Mucho, a samozřejmě šanson a vlastní tvorba. Moc se na vás těšíme, já i kluci muzikanti, na naší Cestě za Evitou.


Vytvořeno: 31. 5. 2019
Poslední aktualizace: 21. 12. 2020 08:58